Eshop Tisknijakduha.cz rozjíždí novou soutěž

V dnešní době má tiskárnu každá domácnost a mnohdy se v domácnosti nevyskytuje jen jedna tiskárna. Proto určitě bude každý rád, když ušetří na nákupu náplní do tiskáren nějakou tu korunu.

Eshop Tisknijakduha.cz rozdává slevy ve výší 15 % za recenzi. Soutěže se zúčastníte tak, že vyplníte dotazník, který vám dojde na mail během cca 10 dní od objednávky. Dotazník se na mail posílá jen tehdy, pokud v posledním krku objednávky není označena možnost, Nezasílat dotazník spokojenosti v rámci programu Ověřeno zákazníky (víz obrázek).

Pokud tuto možnost zákazník označí, tak se připravuje o možnost hrát o slevu ve výši 15 % na další nákup.

Odkud vám dojde žádost, o vyplnění dotazníku?

  • Žádost se posílá automaticky cca po 10 dnech od objednávky. Posílá ji slevový portál Heureka a Zboží. Abyste byli zařazeni do soutěže, tak je potřeba vyplnit i textovou část hodnocení. Je to z toho důvodu, že Heureka, hodnocení bez textové části nezobrazuje na svém webu.
  • Po 14 dnech Vám dojde žádost i z našeho eshopu. Dojde Vám dotazník, kde můžete hodnotit naší spolupráci a také produkt. Nechcete čekat? Hodnocení můžete vyplnit i hned.

Jak často losujeme a kolik slev posíláme?

  • Budeme losovat vždy jednou za měsíc.
  • Losovat se budou recenze a hodnocení z předchozího měsíce.
  • Vždy vylosujeme 3 výherce, kterým zašleme mailem slevový voucher.

Video z losování budeme vkládat na náš firemní Facebook, Instagram a Youtube. Pokud se stanete našimi fanoušky na Facebooku nebo Instagramu, tak se na slosování můžete podívat.

Na závěr jsou podmínky slevy: