Reset tiskány OKI, aneb jak si poradit s chybou Program failed with error code 14612

Jak restartovat tiskárnu OKI, jsme si už psali v jiném článku. Dostala se k nám, ale informace, že ne vždy tento reset funguje.

Na začátek si musíme, ale říct proč ten restart potřebujeme. Většinou je to z toho důvodu, že vyměníte v tiskárně OKI drum. Tiskárna fotoválec rozená a vše je ok. Problém nastává ve chvíli, když vložíte do tiskárny OKI tonery. Tiskárna pak hlásí, že tonery jsou prázdné, i když třeba před výměnou válce OKI, byly tonery nové. Tiskárna Vám může hlásit i chybu: Program failed with error code 14612. Pro takové případy, je dobré použít reset tiskárny OKI. Resetem pak tiskárna OKI načte nové údaje a je vše ok.

K resetu tiskárny OKI je potřeba nástroj OKI Print Resetter, ten Vám umožní resetovat statistiky (počitadla) tonerů, drumu, fixační jednotky a pásu.

Jedná se o jedinečný nástroj, který Vám umožní snížit náklady na tisk. K aplikaci nebudete potřebovat, žádné jiné aplikace, přitom práce s aplikací OKI Print Resette je velmi jednoduchá. Pod článkem najdete i video návod.

Aplikace je jedinečná i v tom, že vám umožní vyhnout se diktování různých naprogramovaných parametrů při tisku od společnosti OKI. Nezávisle si tak budete moct sami určit životnost fotoválce OKI, fixační jednotky OKI a pásu OKI.

Upozornění:

  • Problém s fotoválcem OKI, nemusí nastat vždy.
  • Program je zdarma jen pro první použití, následně se musí program zakoupit.

Za TIP, děkujeme našemu zákazníkovi panu Štěpánvi K.

Máte i Vy nějaký tip, jak se vyhnout tiskárně? Podělte se o něj s námi. Stačí nás jen kontaktovat.

  • Program OKI Print Resetter najdete zde. (Budete přesměrování na jinou webovou stránku)
reset OKI obr