O nás

Vyberte si u nás libovolnou náplň do laserové nebo inkoustové tiskárny. Zaručujeme vždy maximální kvalitu tisku, což je dáno vhodným skladováním a také spolehlivými výrobci. Postaráme se o vybavení vaší kanceláře a především pak vysokou kvalitu tisku, ale také obrázků.

Kompatibilní náplně do tiskáren

Na našich stránkách nabízíme kompatibilní náplně do inkoustových tiskáren od výrobců, na které je spolehnutí. Jsou to takoví giganti jako Brother, Canon, Epson, HP nebo Lexmark. Také si u nás můžete koupit rovnou celou tiskárnu, ke které pak získáte dokonalý servis a množství náhradních dílů a příslušenství.

Pokud hledáte ty správné náplně v podobě kompatibilních tonerů do laserových tiskáren, jste zde na správném místě. Kompatibilní tonery nabízíme pro tiskárny Canon, Epson, Hewlet Packard, Samsung, Brother, OKI, Xerox či jiných.

Naše výhody pro Vás

Neváhejte při svém nakupování využít věrnostního programu nebo dopravy zdarma. Vždy se snažíme poskytnout našim zákazníkům nejen kvalitní základní služby, ale také něco navíc.

Snadné hledání náplní do tiskáren

Chcete novou náplň do své tiskárny, ale neznáte její označení? Díky rychlému vyhledávači na webu, umístěnému vpravo nahoře, vám bude stačit znát jen typ a o zbytek už se postará náš systém. Ten vám přesně vyhledá požadovaný model toneru. Takto lze vyhledávat kompatibilní cartridge i alternativní tonery nebo obrazové válce, ale také další komponenty pro tiskárnu.

V naší nabídce nechybí ani čisticí prostředky pro vaši tiskárnu a různé pomůcky na servis. V moderní kanceláři se budou dokonale vyjímat kvalitní laminovací přístroje nebo speciální tiskové fólie.

Dochází vám často papír v tiskárně? U nás si můžete pořídit celou zásobu náhradního tiskového papíru v různých formátech a kvalitách.

Poradíme

Našim zákazníkům také poradíme a ukážeme různé návody na práci s tiskárnou a náplněmi. Výměna náplně, cartridge, toneru nebo obrazového válce nemusí být vždy zcela jednoduchá. I proto jsme zde my a jsme připraveni podat pomocnou ruku.