Jsou pro Vás originální náplně HP drahé?

Už máte dost drahých originálních náplní HP? Chcete tisknout levněji, ale stejně kvalitně?

V tom případě vyzkoušejte naše barvy do tiskárny HP deskjet 2130 v TOP provedení. Tyto náplně můžete znát i pod označením HP 21XL, 22XL. Jedná se o velmi oblíbené a rozšířené náplně do tiskáren HP.

Na trhu je několik druhů náplní

V dnešní době do vaší tiskárny HP můžete koupit dva druhy těchto náplní. Pokud chcete šáhnout hlouběji do kapsy, tak můžete zakoupit originální náplně HP. Pokud chcete ušetřit, tak si můžete pořídit kompatibilní náplně HP. My barvy do tiskárny HP deskjet 2130 nabízíme v kompatibilní verzi v TOP provedení, od firmy ActiveJet. Tyto neoriginální náplně nejde srovnávat s čínskými napodobeninami.

Kvalita u čínských napodobenin

Pokud si totiž koupíte levnou kompatibilní sadu náplní HP 21 + 22XL, tak riskujete to, že Vám náplně nebudou v tiskárně fungovat. I my jsme je prodávali, protože byli levnější, ale pomalu každé třetí balení se nám vracelo, jelikož například nefungoval čip, nebo byla náplň málo naplněná, nebo vůbec netiskla.

Řekli jsme si dost

A navázali jsme spolupráci s předním výrobcem náplní ActiveJet. Tyto náplně HP, Vám mohou zaručit 99% spolehlivost, vysokou výdrž a 100% kvalitu tisku. Tyto náplně prochází četným testováním, díky tomu je zaručena vysoká kvalita.

Pokud tedy hledáte například barevnou náplň do tiskárny HP deskjet 2130, tak se nedívejte jen na cenu, ale i kvalitu. Například černá barva do tiskárny HP deskjet 2130, vytiskne až o 30% víc, než originální náplň HP.

Pokud si nebudete s výběrem náplně vědět rady, tak nás neváhejte kontaktovat, a my Vám rádi pomůžeme.