Víte, proč jsou originální tonery tak drahé?

Znáte to, koupíte novou tiskárnu, ke které dostanete startovací náplně do tiskáren. Ty vydrží někomu déle a někomu jen pár dní. Jedno je jisté, že nevydrží tolik co úplně nové náplně do tiskáren. Většinou jsou startovací tonery nebo inkoustové náplně do tiskáren naplněny na čtvrtinu jejich kapacity.

Co tedy dělat až dojdou?
No poohlédnete se po nových. Pak zjistíte, že originální náplně do tiskárny jsou dražší, než celá tiskárna. Dokonce jsou studie, které zjistili, že náplně do tiskáren jsou dražší než luxusní koňaky nebo luxusní parfémy.

Proč jsou ty náplně do tiskáren tak drahé?
Hodně lidí si myslí, že tiskárny vydělávají výrobcům tiskáren velké peníze. Přitom opak je pravdou, většinou je cena nastavena tak, aby pokryla náklady na výrobu a vývoj.

Na čem tedy výrobci tiskáren vydělávají?
To je jednoduché, na originálním spotřebním materiálu. Zde je ukryta i odpověď na prvotní otázku. Proč jsou originální náplně tak drahé? V originálním spotřebním zboží pro tiskárny jsou totiž započítány vysoké marže pro výrobce tiskáren a to v řádech až několika desítek procent.

Jak tedy tisknout levně a kvalitně?
Vyzkoušejte naše kvalitní kompatibilní tonery a neoriginální náplně do tiskáren. Tyto náplně Vám plně nahradí tonery originální.