Nové levné tiskárny Canon

Od vyhlášeného výrobce tiskáren se můžeme dočkat v dubnu 2018 nových tiskáren Canon PIXMA TS205 a TS305. Tyto tiskárny vás potěší velmi nízkou cenou. První z jmenovaných tiskáren, by se měla dostat pod cenu 1000 Kč. Cena druhé tiskárny Canon, by se měla pohybovat okolo 1100 Kč.

Canon PIXMA TS205

Tyto dvě tiskárny mají přinést stylový design a mají mít malé rozměry. Takovéto tiskárny by se pak skvěle hodili více do domácnosti, než do kanceláří. Vhodné mají být například pro studenty. V případě dražšího modelu Canon PIXMA TS305 se můžete těšit na bezdrátovou komunikaci tiskárny s PC nebo mobilem. Tiskárna bude vybavena připojením WIFI a Bluetooth.

Tiskárna Canon TS305 má ještě jednu zajímavou funkci Smartphone Capture and Copy. Tato funkce Vám díky chytrému telefonu má nahradit skener, který na tiskárně chybí. Na vrchní straně tiskárny TS305 jsou linie, které slouží ke správnému uložení daného dokumentu, který vyfotíte telefonem a bezdrátově ho přenesete. Aplikace se pomocí linií zorientuje a dokument správně narovná a převede do PDF.

Canon PIXMA TS305

U obou tiskáren je pak rozlišení tisku 4800×1200 DPI. K tisku využívají tiskárny náplně Canon PG545 a Canon CL546. V obou případech jde použít i větší náplně tedy Canon PG-545XL a barevnou náplň Canon CL-546XL.

Rychlost tisku je u černobílého 7,7 stran za minutu a u barevného to jsou 4 strany za minutu.

Pokud budete chtít ušetřit na tisku ještě více, tak můžete využít naše kvalitní kompatibilní náplně Canon PG-545XL a Canon CL-546XL. Nebo můžete ještě zakoupit plnící sadu Canon.