Ne každý kompatibilní toner do tiskárny je stejný

Na našem trhu je několik tisíc druhů tiskáren. Do nich můžete najít tisíce druhů spotřebního materiálu. Pokud hledáte do tiskárny nějaký spotřební materiál, tak víte, že se to podobá tomu jakoby, jste hledali nějakou součástku do auta. Dle typu tiskárny, totiž hledáte například náplň do tiskárny.

Na tuzemském trhu, do tiskáren už koupíte kde co. Od plnících sad do inkoustových tiskáren, tak třeba tonery do laserových tiskáren. A o tonerech do tiskáren si dnes něco řekneme a hlavně o těch kompatibilních.

Když se řekne kompatibilní toner, tak mnohé z nás napadne toner neoriginální. Ano i toto oslovení je správné. Na českém trhu se pohybuje několik kompatibilních tonerů, ale cenové rozpětí těchto tonerů se velmi liší. Je to dané především jejich kvalitou.
Ty úplně nejlevnější tonery, které pořídíte za pár šupů, patří většinou také mezi ty nejvíce nekvalitní. Jestli jste koupili nekvalitní toner, to zjistíte až doma při tisku. Takový nekvalitní kompatibilní toner se vyznačuje:

  • Nízkou životností (tudíž vytiskne max cca 50 % své kapacity).
  • Výrazně rozmazává text při tisku i na obyčejný papír.
  • Má bledý tisk.
  • Zdvojením tištěného obsahu.

Jak se tedy vyhnout nekvalitním kompatibilním tonerům do tiskárny?

Jednoduše, kupujte u ověřených prodejců, kteří vám zaručí záruku spokojenosti a kvality.
Kupujte jen ověřené náplně do tiskáren. Tedy náplně, které mají dobré hodnocení.
Pokud nechcete kupovat drahé originální tonery a chcete se vyhnout tonerům kompatibilním. Vyzkoušejte naše profesionálně renovované tonery do tiskáren.

Pokud si nebudete vědět rady, jakou náplň do tiskárny vybrat, tak nás neváhejte kontaktovat.