ce278a

Jedná se toner značky HP. Můžete ho najít i s označením HP 78a ce278a toner. Toner je černé barvy a jeho vytíženost je až 2100 stran při 5% pokrytí papíru A4. Jedná se o toner, který na našem trhu můžete najít ve trojím provedení:

Kompatibilní toner HP CE278A

Originální toner HP CE278A

Renovovaný toner HP CE278A

HP CE278A toner, který je vyrobený jako kompatibilní, to znamená, že není originální a tudíž nenese značku HP, najdete na českém trhu nejlevněji. Tento kvalitní kompatibilní toner HP CE 278Au nás najdete na skvělou cenu.

Druhou variantou, pokud nechcete utrácet velké peníze za originální toner CE278A, je toner HP CE278A – renovace. U nás najdete pouze profesionálně renovované tonery HP. Jedná se o 1x použitý toner HP Ce278A, který je plně rozebrán a vyměněné veškeré součástky za nové a dosypaný nový toner.

Poslední volbou je originální toner HP CE278A. Jedná s o toner, který nese značku HP a je vyroben v dílnách společnosti HP. Tento typ toneru můžeme doporučit, pro ty co o renovovaný toner a kompatibilní toner nemají zájem.

Náš tip na závěr!

Použijte kvalitní kompatibilní toner CE278A od nás, jen tak si můžete být jistí kvalitou. Uvidíte sami, že nepoznáte rozdíl mezi originálním tonerem a kompatibilním tonerem HP CE278A.