CB436A

Kompatibilní tonery HP, jsou nejprodávanější tonery na českém trhu. Proč tomu tak je? Jelikož tiskárny HP jsou velmi kvalitní přístroje, které si zamilovaly nejen české domácnosti, ale i kanceláře. Je to z toho důvodu, že tiskárny HP jsou velmi kvalitní a mají také přijatelnou cenu.

Mezi další nejprodávanější kompatibilní tonery s označením HP, patří toner HP CB436A černý, nebo i s originálním označení HP 46A.

Jedná se o toner, který je do černobílé tiskárny HP. Opět můžeme nají na tuzemském trhu, různou cenu toneru HP CB436A. Je to z toho důvodu, že HP CB436A toner, můžeme najít v různém provedení. 

Najdeme provedení:

Toner HP CB436A kompatibilní

Toner HP CB436A originál

Toner HP CB436A renovace 

Mezi nejlevnější tonery patří neoriginální toner HP CB436A, cena takového alternativního toneru se pohybuje od pár stokorun. Kvalitní kompatibilní toner HP CB436A naleznete na našem eshopu.

V naší nabídce najdete toner HP CB436A originální, ten je nabízíme pro ty co nevěří kompatibilnímu provedení, nebo renovaci toneru HP CB436A. Na našem eshopu najdete pouze profesionální renovaci všech tonerů HP.