CB435A

Toner HP CB435A, najdete na našem eshopu v kompatibilní verzi, ale v TOP kvalitě. Tento toner je nedílnou součásti tiskárny HP. Kompatibilní toner CB435A TOP kvality, vám zaručí vysokou sytost tisku, která je srovnatelná s originálním tonerem HP CB435A.

Tento typ toneru najdete na českém trhu už za pár korun, bohužel se ale nejedná o kvalitní kusy. Spíš se jedná o ne dobře vyrobené kompatibilní tonery HP CB435A. Pokud koupíte tak levný kus, tak se může stát, že daný toner se Vám vysype v tiskárně a tak ji celou zašpiní. Bohužel, takové situace známe u nás z praxe. Když chtějí zákazníci ušetřit pár korun, a tak si takový toner koupí a nastane tato situace. Potom nadávají na kompatibilní toner, že jim to špiní tiskárnu nebo, že nevydrží celkovou kapacitu a pak na ně došista zanevřou.

My Vám můžeme s klidem v duši doporučit náš Kompatibilní toner HP CB435A v TOP kvalitě za skvělou cenu. Navíc koupi tohoto toneru Vám můžeme zaručit, že toner vytiskne požadovaných až 2000 stran při 5% pokrytí papíru A4 a vaše tiskárna zůstane čistá a vaší pěněžence ušetříme peníze.